אנו רוצים לייעל את העבודה בארגון על ידי אוטומציה רובוטית של תהליכים עסקיים באמצעות טכנולוגיית RPA

מה אנחנו צריכות לדעת והשאלות החשובות שאותן נשאל אתכם/ן – על מנת שנוכל להתקדם בצורה מדויקת?

1. מה המצב בארגון היום?

אפשרות א': במצב הנוכחי, בארגון ישנה הרבה מאוד עבודה ידנית, אשר חלק גדול ממנה צורך משאבים אנושיים רבים וחלק גדול אחר ממנה גורר טעויות אנוש שאפשר לחסוך. שני אלמנטים מרכזיים אלו, פוגעים הן בשקיפות המידע בחברה והן ברווחיות שלה

אפשרות ב': הארגון שלכם/ן אינו דיגיטלי מספיק ורוצה לייעל את צורת העבודה שלו, את יכולת ניהול הנתונים, הפרודוקטיביות של העובדים וכן לשפר את חווית העובד והלקוח.

אפשרות ג': יש לכם בארגון צורך מיידי ודחוף במציאת פתרונות מהירים ומדויקים שיאפשר לכם/ן מתן מענה זמני – לפיתוח של אינטגרציות נחוצות או הטמעה של מערכות שלמות ומורכבות. בשלב זה, שימוש בטכנולוגיות RPA יכול לחסוך לכם/ן זמן וכסף.

אפשרות ד':  הארגון שלכם/ן מבקש לקפוץ מדרגה בכל הקשור לחוויית העובד שהוא מבקש להעניק לעובדיו. מכאן, אתם/ן מעוניינים להבין  אילו תהליכים עסקיים רובוטיים אשר יאפשרו להקל על העובד/ת, יפנו מקום ליצירתיות והתפתחות ויצמצמו פעולות רפטטיביות, משעממות ומתסכלות.

 

2. RPA – שאלות פונקציונליות שחשוב לנו לשאול

1. מהו הגודל של הארגון שלכם? כמה עובדים ועובדות יש בו?
2. מהם תהליכי העבודה שקיימים היום בארגון, בדגש על תהליכים ידניים ורפטטיביים?
3. האם יש כבר כלי אוטומציה בארגון ואם כן מהם
4. אילו יחידות עסקיות משקיעות הכי הרבה בעבודה ידנית או בעבודה שמצריכה אוטומציה?
5. האם יש לכם בארגון מערכות Legacy?

 

איך יראה התהליך שנעשה יחד?

 1. הגדרה וגיבוש של Automation Strategy (אסטרטגיית אוטומציה)
זהו שלב ההתנעה שבו נתכנס ונבין את מטרות הארגון והיעדים אותם אנחנו מנסים להשיג באמצעות כלים של RPA

2. פגישות עם מקבלי ההחלטות המרכזיים וניתוח תהליכי העבודה
בשלב זה, נפגש עם האנשים הרלוונטיים למהלך מתוך הארגון. הכוונה היא לאנשים שעושים את העבודה עצמה, הידנית והחזרתית – ונעזור להם להבין ולמפות את תהליכי העבודה אותם אנו מבקשים לייעל. עבור כל תהליך שנמפה, נבין האם וכמה הוא רלוונטי לאוטומציה ע"י רובוט. לבסוף נתעדף ונדרג את כלל התהליכים שנבדקו, על מנת לזהות את אלו עם הערך הגדול ביותר לארגון, שיהיו גם הקלים ביותר למימוש ואשר יאפשרו גם להשיג QUICK WINS.

3. הקמת COE ל – RPA בארגון ( צוות מומחים למימוש, כולל סדנת הכשרה )
במידת הצורך, נלווה אתכם בהקמה של COE לטובת הטמעת תהליכי ה – RPA, לאחר שהגדרנו את הצרכים והתהליכים אותם נרצה לייעל ולהוציא לפועל. ה – COE הינו גוף פנימי המורכב מ-מומחי RPA בארגון (בהובלת מומחה מטעמינו). הגוף הכרחי להצלחה של תהליך ההטמעה וכולל גם ליווי יומיומי של האופרציה – לאחריה. ה – COE יוודא וידאג שהרובוטים נבנו בצורה אופטימלית עבור הפתרון אותו צריך הארגון. בנוסף, הוא יעזור לארגון לבנות את ארכיטקטורת הרובוטים כך שתאפשר Scale Up של תהליכים נוספים, במינימום כמות רובוטים.

4. בחירת כלי תשתית לפיתוח ויישום
במקביל להקמת ה – COE, נבחן את החלופות השונות ליישום ונבחר את הכלים והתשתית שעליה יפותחו הרובוטים – ולאחר מכן נתחיל ליישם את תהליכי ה – QUICK WINS שנבחרו בסדנה.

מחפשים או מחפשות את הפתרון המתאים ביותר לחברה שלכם/ן? השאירו לנו פרטים בטופס למטה, ונתחיל 🙂

 

צרו קשר

צרו קשר