אודות IT Solutions

הטכנולוגיה מתקדמת, התחרות גדלה, הלקוח עומד במרכז
עולם העסקים נדרש לעמוד בקצב שינויים הולך וגדל. טרנספורמציות דיגיטליות, מעבר לענן, שימוש נכון בבינה מלאכותית, הטמעה של מערכות כגון CRM ו-ERP, שילוב של אלגוריתמים לחיזוי רצונות לקוח בשירות ובמכירות.
כל אלה מייצרים אתגרים חדשים למנהלי שירות, שיווק, תפעול, מכירות, כספים, שרשרת אספקה, משאבי אנוש – וכמובן למנכ"לים ומנמ"רים.
כשתמי זיתן ועידית לסר הקימו את IT Solutions בשנת 2006, הן יצרו חיבור משלים שמשלב את עולם מערכות המידע והטכנולוגיה עם עולם העסקים. החיבור הזה הצליח לייצר שינוי ולהעניק לחברות המובילות מענה של  360 מעלות בליווי מקצועי ומקיף לצרכים שלהם להתחדש, להתפתח ולהתקדם – טכנולוגית ועסקית.
כיום הנבחרת של IT Solutions כוללת מעל ל-30 מומחים המייצרים פתרונות עסקיים וטכנולוגיים. אנו מלווים חברות וארגונים בכל האתגרים שדורשים פתרונות כוללנים – תהליכי הטמעת מערכות מידע, שיפור תהליכים ארגוניים, ממשקים מול לקוחות, ביצוע טרנספורמציה דיגיטלית מקיפה, הובלת צמיחה עסקית ופיתוח ערוצי שירות ב Omnichannel ו-Channelless, מעבר למערכות דינמיות על בסיס מחשוב ענן ועוד.
לאורך השנים צברה IT Solutions ניסיון רב במאות פרויקטים עבור הלקוחות המובילים במשק במגוון תחומים – קמעונאות, פיננסים, שירותים, תשתיות, תקשורת, בריאות ועוד. ניסיון זה עומד לרשות לקוחותינו כמשאב להובלת חדשנות, הצלחה עסקית וקפיצת מדרגה ארגונית.
בבסיס הפתרונות שלנו נמצאת שיטת עבודה המורכבת משלוש שכבות:
כיועצים חיצוניים, יש לנו יכולת לנתח את הסביבה העסקית באופן שהארגון לא תמיד מסוגל לראות בעצמו. יש לנו את האפשרות לאבחן פתרונות, ספקים ותכניות עבודה באופן אובייקטיבי ובהתאמה אופטימלית לצרכי הלקוח, ללא הטיות ואינטרסים.
התהליך המעמיק שלנו כולל כניסה לעובי הקורה של פעילות הלקוח. אנחנו נוכחים בשטח, במוקדים, בממשקים מול הלקוחות והספקים. לומדים את הארגון מבפנים ולעומק – תהליכים ארגוניים, מערכות טכנולוגיות, פעילות עסקית. מזהים הזדמנויות וחוזקות, לצד נקודות חולשה ו"כאבים עסקיים" הדורשים טיפול.
המחויבות שלנו להצלחת הלקוח, כוללת הובלה וניהול הפרויקט על כל היבטיו, בגישת Hands on, הפעלת ספקים וגורמים בתוך הארגון והמשך ליווי של המהלכים עד להשגת היעדים העסקיים ויישום בפועל
השיטה שלנו Omnistep
אנו מאמינים כי הבסיס לצמיחה עסקית הוא השילוב בין התשתית האנושית והמקצועית לבין המנופים הטכנולוגיים שמניעים את העשייה קדימה.
השילוב הייחודי בין העולם העסקי לעולם הטכנולוגי הוא הסוד ליצירת הצלחה ופתרונות ארגוניים כוללים ואפקטיביים. בואו תכירו את הפרויקטים והלקוחות שלנו.
מצא את הפתרון שמתאים לך

נכתב ע"י תמי זיתן

Google+

צרו קשר