IT Solutions
רחוב שחם 30, פתח תקוה

טלפון : 03-7522110
פקס : 03-7522112
אימייל: info@it-solutions.co.il

יתרון ה-Outsourcing

מיקור חוץ


IT-Solutions מציעה שירותי מיקור חוץ בתחום מערכות המידע.לאור הניסיון הרב שצברה החברה בתחום ה-IT בחברות שונות ורבות במשק ולאור הדרישה ההולכת וגוברת לכוח אדם איכותי בתחום עוסקת IT-Solutions במיקור חוץ לתפקידים שונים בתחום ה-IT וביניהם: מנתחי מערכות, מיישמי מערכות ומנהלי פרויקטים.
 
הגישה שלנו למיקור חוץ:
איננה רק חברת השמה מהרבות שקיימות בשוק. ה"כובע" המרכזי שלנו הינו ייעוץ, ליווי וניהול פרויקטים בתחום מערכות המידע וניהלנו פרוייקטים רבים
ממגזרים שונים ומגוונים במשק.
נסיון רב זה סייע לנו לרכוש מקצועיות רבה בתחום ה-IT ולהכיר מקרוב את הדרישות והציפיות מכוח אדם בתחום זה מתוך נסיון אישי והכרות מעמיקה
עם האתגרים הרבים והמגוונים בעולם הטכנולוגי של ימינו.
 
מקצועיות מעל הכל:
חברת IT-Solutions  הציבה על דגלה שמירה על רמת כוח אדם מקצועי ואיכותי בעל נסיון וותק משמעותיים.
כחלק מגישה זו עובר כל מועמד תהליך מקדים הכולל ראיון אישי ובדיקת ממליצים מקיפה ומדוקדקת טרם כניסתו למאגר המועמדים של החברה.
כל זאת על מנת לאפשר לך בחירה מתוך מאגר מועמדים איכותי,מפורט ונרחב לצורך ביצוע השמת עובדים או העסקתם כ OS.
 
ברשותינו מאגר גדול ומקצועי של מנהלי פרוייקטים בתחומים שונים:
 • מנהלי פרוייקטים בתחום ה-CRM, ERP,BILLING,CALL CENTER  ו-INTERNET
 • מנהלי מערכות מידע
 • מנתחי מערכות

איך מתחילים? כאן, אנחנו נכנסים לתמונה צור קשר

מהו מיקור חוץ?

מיקור חוץ או outsourcing היא שיטת ניהול אשר מאפשרת לחברות לרכוש שירותים מחברות קבלניות המתמחות בתחום מסויים כתחליף לגיוס. המציאות העסקית הכלכלית של השנים האחרונות הפכה את השימוש במיקור חוץ ליותר ויותר נפוץ וכדאי לעסקים גדולים וקטנים.
בתחום המחשבים ומערכות המידע השימוש ב outsourcing  הולך ומתרחב וחברות מעדיפות להרחיב את כוח האדם בארגון לטובת שירותים כגון תמיכה טכנית, QA, ניתוח מערכות, בניית אתרים וכדומה,  על ידי שימוש בחברות שמספקות שירותי outsourcing  והתועלת לחברה היא רבה.

מהם יתרונות השימוש במיקור חוץ?

 •  גמישות -  עולם העסקים הוא דינמי וחברות צריכות להתאים את עצמן כל פעם מחדש ולהגיב במהירות  ויעילות. על ידי שימוש במיקור חוץ החברה יכולה להסתגל ביתר קלות לשינויים. כשחברה קונה שירותי מיקור חוץ היא למעשה מאפשרת לעצמה את הגמישות הזו ויכולה להתייעל לפי הצורך ולהשתמש בשירותים הנדרשים וכוח האדם בהתאם.
 •  התמקדות בליבת העסק -שימוש בחברה חיצונית לתחומים שאינם בתחום ההתמחות של העסק, משחרר את החברה מהצורך להשקיע משאבים באותם תחומים ומאפשר לה להתמקד בפעילויות הליבה של העסק בהן היא מתמקצעת.
 •  חיסכון בעלויות - שימוש במיקור חוץ זול יותר מאשר שכירת עובדים לאותן משימות באספקטים רבים. לא תמיד החיסכון הוא בכוח אדם זול יותר אבל בחישוב הכולל  הוא חוסך זמן ומייעל מאד את העסק.
 •  מומחיות - חברות המתמחות בשירות מסויים יכולות לספק כוח אדם מומחה שהתמקצע בתחום המבוקש ועל ידי כך לחסוך את הצורך בהכשרת עובדים.
 • פשטות בניהול העובדים – חברות המעסיקות עובדי מיקור חוץ אינן המעסיקות הישירות של העובדים ואינן מחויבות ביחסי עובד-מעביד ולא צריכות להפעיל מערכת שכר ושאר השלכות שכרוכות בניהול כוח אדם.

מיקור חוץ מערכות מידע

בעולם המחשבים שימוש במיקור חוץ צובר תאוצה. יתרונות מיקור החוץ הם משמעותיים במיוחד כשמדובר בעולם מערכות המידע. אם בעבר נדרשו יכולות מסויימות ממערכות מידע שמשרתות אירגונים, היום מערכות המידע (לדוגמא כאלה שמשרתות מרכזי שירות, מוקדי טלפוניה, מערכי מכירות בחברה וכו) צריכות לתת מענה מהיר יותר, גישה למידע מכל מקום, התממשקות קלה לטכנולוגיה הסלולרית שהולכת ומתפתחת, התאמת תוכניות תמחור פשוטות וחכמות וכו'.
הקצב המהיר בה מתפתחת ומשתנה הטכנולוגיה מחד והמורכבות להקמה ותפעול מערכות מידע מאידך הופכות את השימוש במיקור חוץ למשתלם יותר.
חברות טכנולוגיה רבות מעבירות את עבודות פיתוח תכנה לחברות מיקור חוץ. הגישה של חברות רבות בעולם ההיי טק היא ששימוש במיקור חוץ לפיתוח ותחזוקת מערכות המידע זול ופשוט יותר מאשר לבצע זאת באופן עצמאי.

מדוע להשתמש במיקור חוץ לצורך פיתוח ותחזוקת מערכות מידע?

מיקור-חוץ של מערכות-מידע ומחשוב יכול לכלול העברת חלק מפעילויות כגון: תהליך פיתוח והטמעת מערכת מידע חדשה, תחזוקת ותפעול מערכות-מידע, פיתוח ו/או תחזוקת תוכנות תשתית ויישומים, שירותי הדרכה והטמעת מערכות-מידע למשתמשים, ניהול .Help-Desk, בדיקות קבלה, QA ועוד.

 •  גמישות לשינויים – תחום מערכות המידע מתפתח כל הזמן ודרישות השוק התחרותי ושינויים מתמידים בהרגלי הצרכנים הובילו לכך שמערכות המידע מורכבות מאד וצריכות לספק מענה טכנולוגי ועסקי לצרכים דינמיים ומשתנים לכן חברות מוצאות את עצמן נדרשות להחליף או לשדרג את מערכת המידע לעיתים קרובות יותר. שימוש במיקור חוץ מאפשר לעשות את השינויים האלה בקלות גדולה ולהתאים את השירותים הנדרשים וכוח האדם הנדרש בהתאם
 • התמקדות בליבת העסק - מיקור חוץ תוכנה מאפשר לעסק להתרכז ולהתמקד בתחומי פעילותו העסקית העיקרית תוך שחרור מהתעסקות בפיתוח ותחזוקת תחום המיחשוב.
 • מומחיות - הטכנולוגיה המסובכת  דורשת מומחיות וההבנה מעמיקה בתחום ולכן חברות מעדיפות להעביר את עבודת פיתוח התוכנה לחברה המתמחה בכך. בנוסף פעמים רבות חברות מתקשות בגיוס צוות ברמה גבוהה ובשימור הצוות לאורך זמן חברות המתמקצעות במתן שירותי מיקור חוץ מערכות מידע מצליחות לגייס במהירות וביעילות כוח אדם איכותי בעל מומחיות ונסיון בתחום הנדרש.
 • ניהול תקציב מערכות מידע – ניהול תקציב מערכות המידע הוא מורכב וקשה יותר לחיזוי והרבה פעמים לחברות קשה להעריך מה תהיה ההוצאה על מערכת המידע ולתכנן את התקציב בהתאם. חברות מיקור חוץ יכולת לתת הערכת עלות ולעזור לחברה להתמודד עם נושא זה.