IT Solutions
We take you higher

כתבו עלינו

ה-CRM הוא הרבה יותר ממערכת טכנולוגית - מדובר בשחקן מרכזי בארגון

"מערכת ה -CRM נמדדת בתועלות העסקיות שהיא מביאה, בתרומתה להעלאת הרווחיות וביכולת שלה להביא לשיפור בחוויית הלקוח", אמרה זיתן, מנכ"לית החברה. לדבריה, "חברות שמתייחסות אליה כאל מערכת איסוף נתונים בלבד נמצאות בבעיה"

"האינטגרטור צריך להתחבר ליושרה המקצועית שלו ולא לזרום אוטומטית עם הלקוח"

כך ממליצה תמי זיתן, המנכ"לית והבעלים של IT Solutions ● היא נתנה במהלך המפגש האחרון של פורום C3 מבית אנשים ומחשבים כמה טיפים לניהול מוצלח של פרויקטים

פרודוור תטמיע מערכת ERP של מיקרוסופט בדוראד אנרגיה בפרויקט בהיקף מיליוני שקלים

המערכת של מיקרוסופט, Dynamics AX, תוטמע ביצרנית החשמל הפרטית על בסיס גז טבעי בשילוב מערכת הבילינג לניהול חיובים Prod’Utilities ● פתרון הבילינג מבוסס על מערכת MECOMS של Ferranti, שאף אותה מייצגת פרודוור בישראל ● הפרויקט, שהחל לפני חודשיים, צפוי לארוך כשנה, כאשר מודולים ראשונים שלו צפויים לעלות לאוויר במרץ 2013

 

חברת דוראד אנרגיה בחרה בחברת IT Solutions לליווי הקמת מערכות המידע בחברה

1 ביולי 2012, 14:50

 חברת דוראד אנרגיה מקימה את תחנת הכוח הפרטית הראשונה הגדולה ביותר בארץ ליצור חשמל ולשיווקו ללקוחות קצה בכל רחבי ישראל בתעריפים תחרותיים ולרשת החשמל הארצית. החברה נמצאת בתהליכי הקמה מתקדמים לקראת תחילת פעילות ב-2013. IT Solutions נבחרה ללוות את הקמת מערכות המידע בחברה.

פרויקט CRM באל על

גרדיאן מקבוצת מלם-תים הטמיעה CRM של מיקרוסופט באל על במיליוני ש'
מאת יוסי הטוני, ‏9 באוגוסט 2012

המערכת משרתת מאות משתמשים בחברת התעופה ומאפשרת ניהול מרכזי של לקוחות החברה, שיפור תהליכי עבודה ושירות ללקוח ושיפור יכולות המכירה שלה. כמו כן, היא מתממשקת למערכות הליבה בארגון. בימים האחרונים הסתיים השלב הראשון והתחיל השלב השני של הפרויקט, שיסתיים בדצמבר הקרוב.

"שירות מעל הכל" - מפגש הלקוחות של חברת IT Solutions

27 בדצמבר 2011, 15:24 מאת: תמי זיתן, מנכ"לית משותפת, IT Solutions
IT solutions קיימה בשבוע שעבר את מפגש לקוחות בנושא "העצמת חווית הלקוח במוקדי מכירה ושירות". באירוע השתתפו נציגים של ביטוח אליהו, עיריית תל אביב, הפניקס חברה לביטוח, בית החולים משגב לדך, קוקה קולה, ביטוח חקלאי, קבוצת שקל ועוד.

IT Solutions במרכז המבקרים של Better Place

חברת IT SOLUTIONS בחרה לקיים את ישיבת מנהלי הפרויקטים בחברה במרכז המבקרים של בטר פלייס (Better Place), אחד מלקוחותיה הגדולים, ולשלב בתוך כך את חווית הנסיעה ברכב החשמלי החדש מבית הלקוח. מי ומי בניצפים.

ה-CRM איננה טכנולוגיה, אלא תפיסה עסקית

מאת מערכת אנשים ומחשבים, ‏19 בדצמבר 2011, 16:23
"כדי להצליח בפרויקט CRM, לא מספיק לחפש פתרון טכנולוגי, הארגון צריך להגדיר מחדש את תהליכי העבודה. יש לזכור כי CRM איננה טכנולוגיה, אלא תפיסה עסקית" - כך אמרה תמי זיתן, מנכ"לית משותפת בחברת IT Solutions, בהרצאתה בפני קורס המנמ"רים של ג'ון ברייס הדרכה ואנשים ומחשבים.

הפרת חוק מאגרי מידע היא פלילית"

"במקרים קיצוניים ההפרה עלולה להביא את מנהל מערכות המידע הארגוני עד לכלא", כך אמרה אתמול (ב') עו"ד ד"ר נעמי אסיא בפתח הרצאתה במפגש מועדוני CTO ו-IT Architects מקבוצת ThePeople שנערך במלון קרלטון בתל-אביב ● המפגש הוקדש הפעם לניהול סיכונים בעולם ה-IT בעיניהם של ה-CTO וארכיטקטי התוכנה

תחום חדש ב-IT Solutions – הקמת מוקדי שירות

‏11 בדצמבר 2011, 16:39
חברת IT Solutions, שהוקמה ב-2006 על ידי תמי זיתן ועידית לסר, פיתחה בחודשים האחרונים תחום התמחות חדש – הקמת מוקדי שירות.

ניהול קשרי לקוחות בענן בחברת תופין

ניהול קשרי לקוחות (CRM) ב"ענן" – מניסיונה של תופין 
אומר רובי כיטוב, מייסד ומנכ"ל משותף: "אנו פועלים גלובלית ומשרתים למעלה מ-750 לקוחות בעלי ארגוני IT גדולים. החברה גדלה ב-5,200% בחמש השנים האחרונות – קצב גידול מדהים (שני בישראל ומספר עשר באירופה בסקרי צמיחה של חברות Start-UP) שהציב בפנינו אתגרים תפעוליים וניהוליים רבים".

לתרגם כניסת גולשים למידע שיווקי בעל ערך

האם כדאי לפתח אתרי אינטרנט בטכנולוגיות קוד פתוח ומהו מעמדו של הוובמסטר בארגון? שאלות אלו ואחרות עמדו במרכז מפגש שקיימה ועדת ההיגוי של מועדון WebMasters, שעסקה בגיבוש תכנית העבודה לשנה הבאה.

הסתיים בהצלחה יתרה המחזור השני של סדנת 4x4 בנושא Billing - לא רק לטלקום

נושא ה-Billing נוגע בכל תחום בו יש צורך בחיוב לקוחות חוזרים, בצורך לנטר את פעילויות הלקוח והמוצרים או השירותים שרכש, לתמחר את פעילות הלקוח ולהפיק עבורו חשבוניות.

חברת ביג מרכזי קניות יישמה מערכת ERP ארגונית SAP Business One לניהול נכסי הנדל"ן שבאחזקתה

חברת ביג מרכזי קניות  יישמה מערכת ERP ארגונית SAP Business One לניהול נכסי הנדל"ן שבאחזקתה , חברת IT Solutions המתמחה במתן שירותי ייעוץ ,ליווי וניהול פרויקטים בתחום מערכות המידע,  נבחרה ללוות את התהליך.

"מימון ישיר" הטמיעה מערכת מתקדמת של NetApp לאחסון וגיבוי מידע

שילוב פתרונות האחסון שלNetApp בסביבת מערכות המחשוב של מימון ישיר, יאפשר לחברה לנהל, לשמר ולהגן על המידע של מאות אלפי לקוחותיה הן בהיבט של הצורך הרגולטורי והן בהיבט העסקי

"בתקופת האטה ייבחן נושא ההשקעה במיחשוב בקפדנות"


עידית לסר, מנכ"לית IT solutions, בקורס המנמ"רים: "על מנת לשכנע בנחיצות ההשקעה יש להציג מודל ברור של תועלות לארגון, אשר עולות על ההשקעה ואם אפשר תוך פחות משלוש שנים"

מטריקס הטמיעה מערכות ERP ו-CRM במימון ישיר

במסגרת הפרויקט הטמיעה מטריקס במימון ישיר את מערכת ה-CRM של פיפלסופט ומערכת ה-ERP תפנית ● מערכת ה-CRM של פיפלסופט משמשת את מוקד השירות והמכירות של החברה לביצוע פעילות המוקד, החל ממכירות ועד לטיפול בתהליכי אישור ההלוואה בחברה והעברתה ללקוח ● מערכת תפנית אמורה לתת מענה לניהול הפיננסי של החברה ● היקפו הכספי של הפרויקט נאמד על ידי גורמים בשוק בכמיליון ורבע שקלים

לידקום תטמיע SAP Business One בסניפיה בעולם

 

חברת לידקום, העוסקת בהקמה וניהול של פרויקטים מורכבים בתחום התקשורת האלחוטית והקווית, בחרה להטמיע בסניפיה ברחבי העולם את פתרון הדגל של sap לארגונים קטנים ובינוניים -sap business one.